Aktualności

Anna Czerwiecka

Uczestniczka projektu „Rozmowy przed lustrem” – Anna, w sesji street.

mini

Zajrzyj do poprzedniego posta dotyczącego uczestniczek „Rozmów przed lustrem” przed sesjami:

i-(2)i-(1)

Czerwiecka Anna, 59 lat, prawnik

lubię: podróże, książki i zwierzęta.


foto: Dorota Sitkowska
foto: Dorota Sitkowska

Bluza z dzianiny bezpiecznie otula i grzeje w chłodne dni. Jej bardzo obszerny golf jest równocześnie kapturem. Doskonale współgra z kurtką, zarówno stylem jak i podobną kolorystyką .

Czerwiecka Anna (1)Czerwiecka Anna (2)Czerwiecka Anna (3)Czerwiecka Anna (4)Czerwiecka Anna (6)Czerwiecka Anna (8)Czerwiecka Anna (9)

Zawsze zwracam uwagę, by fason spodni był zgrabny i zachowywał proporcje.  Nie lubię, gdy kobiety noszą portki, a nie spodnie. W tym określeniu znajduje się przeogromna różnica. Spodnie, które przygotowałam dla Ani uszyte są w dobrego gatunkowo materiału, więc już na pierwszy rzut oka wyglądają porządnie. Nisko wszyte kieszenie i wykończenia z ekologicznej skóry nadają im designerski look. Choć nonszalanckie są również eleganckie i kobiece.

Czerwiecka Anna (5)Czerwiecka Anna (7)Czerwiecka Anna (10)Czerwiecka Anna (11)Czerwiecka Anna (14)Czerwiecka Anna (18)

Całość ubrania jest w typie street ale nie można odebrać mu eleganckiego przekazu.

Czerwiecka Anna (13)Czerwiecka Anna (15)Czerwiecka Anna (16)

Uważam, że ubranie świadczy o każdym z nas. Nawet te najczęściej używane powinny mieć w sobie staranność i klasę.Bo tak naprawdę powinnyśmy ubierać się przed wszystkim dla siebie.

foto: Dorota Sitkowska
foto: Dorota Sitkowska

Wrażenia z sesji
Czerwiecka Anna (17)
„Już podczas mierzenia ubrań w pracowni poczułam się w nich jak we własnej skórze. Jola to nie tylko świetna projektantka ale tez znakomita obserwatorka. Ubrała mnie w to, co lubię najbardziej – spodnie, swetro-bluzę i śliczną, ciepłą kurtkę. Sesja przebiegła bardzo sprawnie i bezstresowo. Dziękuję Joli i Dorocie za zdjęcia na podwórku mojego dzieciństwa przy ulicy Jezuickiej – to będzie dodatkowo sentymentalna pamiątka.             
Aha – bluzoswetra z siebie już nie zdjęłam :).”  

Ania

Zerknij na moją drugą stronę - josz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.