Aktualności

Biel i czerń – klasyka klasyki.

Dominika (24 lata) w sesji street projektu „Rozmowy przed lustrem”

janina-malgorzata-dorota-iwona

Zajrzyj do poprzedniego posta dotyczącego uczestniczek „Rozmów przed lustrem” przed sesjami:

u-(2)u-(1)

Szymanek Dominika, 24 lata, studentka animacji, ilustrator

lubię: rysować, tatuaże, film animowany, podróżowanie oraz zwierzęta.


Nie miałam specjalnych trudności z przygotowaniem ubrań dla Dominiki, ponieważ wielokrotnie już to robiłam, znamy się od kilku lat… Ale nie oznacza to wcale, że w takiej sytuacji pracuje mi się łatwiej…

10419042_924162274342876_8292018120271328780_nbackstage foto: Ewa Izdebska

Dominika ma swój określony styl i czasem targuję się z nią, żeby włożyła coś bardziej awangardowego, ma do tego wspaniałe warunki. Jest aktywna, więc preferuje sportowy, wygodny styl, a jednocześnie drzemie w niej romantyczna, artystyczna dusza, która domaga się swojego…

1620437_924162314342872_8120856593151999993_nbackstage foto: Ewa Izdebska

Dlatego postawiłam na wygodną klasykę klasyki…
Ale… wyrazistą, z pazurem.

Czarne spodnie, biała koszula i biało-czarna kurtka..

szymanek-dominika-002

Spodnie z nisko osadzonymi kieszeniami, wykończone ekologiczną skórą posiadają styl i charakter… Uszyte z dobrego gatunkowo materiału nie gniotą się i posiadają zawsze dobry wygląd, mają w sobie designerski look.

szymanek-dominika-005szymanek-dominika-006

Koszula dzięki czarnym przeszyciom posiada indywidualne spojrzenie na modę. Trochę odczarowuje jej klasyczny charakter. Kurka jest wyrazista szczególnie w zestawieniu w pozostałymi ubraniami.Nie ma w niej jednak nic, co by zaprzeczało jej klasycznemu stylowi.

szymanek-dominika-004

Każde z tych ubrań jest świetnie uszyte i wykończone.Tak naprawdę zawsze na czasie. Wszystkie trzy ubrania doskonale się prezentują w zestawieniu z innym spodniami, spódnicami i bluzkami…  na tym polega ich różnorodna funkcja.

Należą do kategorii – powinnam to mieć w swojej szafie…foto001 foto002


Wrażenia z sesji

szymanek-dominika-003

„Cieszyłam się, że mogłam wziąć udział w tym projekcie, ponieważ zazwyczaj stoję po drugiej stronie obiektywu. Nie mogę napisać, że było mi od razu łatwo pozować, jednak sympatyczna atmosfera z Ewą i Jolą szybko pomogła zapomnieć, że to na mnie skupiała się cała uwaga. Dodatkowo piękna pogoda i złote liście w Parku Saskim stworzyły pewną miłą atmosferę.
Znam Jolę od paru lat i dobrze wiedziałam, czego mogę się spodziewać po jej projektach. Cenię w nich wygodę i to, że Jola zawsze słucha, co później przenosi się na świetne ubrania. Te, które dostałam na sesji, od razu przypadły mi do gustu. Wygodne spodnie, w których wciąż czułam się kobieco i miękka kurtka, w którą najlepiej byłoby się wtulić i zasnąć – takie były moje pierwsze odczucia po założeniu ubrań JOSZ. Zdaję sobie sprawę, że czasem jestem wybrednym typem klientki, jednak Jola szybko rozgryzła moje upodobania i przygotowała mi świetny zestaw – czyli taki, w którym czuję się nieskrępowana i bez przesadnej ekstrawagancji… ale z lekkim modowym powiewem tak, aby nieco oddać indywidualny charakter i wyróżnić się z tłumu. Zazwyczaj nie poświęcam wiele na czasu chodzenie po sklepach i dobór stroju, mam kilka sprawdzonych zestawów, które łatwo modyfikuję, aby odświeżyć nieco garderobę. To samo tyczy się ubrań JOSZ – dzięki temu, że są nonszalanckim twistem klasyki, pasują do innych rzeczy, a przy tym zawsze wyglądają modnie i pozwalają czuć się dobrze przy każdej okazji.”

Dominika

Zerknij na moją drugą stronę - josz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.