Aktualności
ewa-mini001

Sesja Ewy (22 lata)

Zajrzyj do poprzedniego posta dotyczącego uczestniczek „Rozmów przed lustrem” przed sesjami:

l-(2)l-(1)

Izdebska Ewa, 22 lata, studentka mechatroniki

lubię: moja główną pasją są konie, które od kilkunastu lat stanowią dla mnie nieodłączny element dnia codziennego. Interesuję się militariami, wolne weekendy spędzając na grach airsoftowych symulujących działania wojenne, ucząc się sztuki survivalu. Kreatywni spełniam się dzięki fotografii.


ewa-izdebska-006

Gdy zobaczyłam Ewę natychmiast wiedziałam, że przygotuję jej sukienkę w kolorze śliwki… Do jej pięknych włosów, urody i sposobu „noszenia” się , właśnie taka… Długa, uszyta z dwóch kolorów i faktur… Prosta , ze sportową nutą a jednocześnie posiadająca coś romantycznego…

ewa-izdebska-007

Nie pomyliłam się, Ewa włożyła sukienkę i już w niej została… teraz wisi w jej szafie…

Uroczo wkomponowała się w kolor jesiennych liści, od których nie mogłyśmy oderwać oczu. Bo ubiór to zabawa również , gra z samą sobą i otoczeniem, to język, który nas określa.

ewa-izdebska-002ewa-izdebska-003ewa-izdebska-012ewa-izdebska-001

Bluza z kapturem i szal to strona praktyczna ubrania, gdy weźmie się jednak pod uwagę fakt, że pasują do sukienki i ją wzbogacają, natychmiast pokazują estetyczne znaczenie oraz mariaż z modą.

ewa-izdebska-008ewa-izdebska-010
I w tym rzecz…

Nie bójcie się kolorów, szukajcie własnych, które Was pięknie pokażą, określą i sprawią przyjemność.

Nie bójcie się zestawień… Eksperymentujcie, szukajcie… Bo moda to przyjemność a nie obowiązek…


Wrażenia z sesji 

ewa-izdebska-011

„Rozmowy przed lustrem” są pierwszym tego rodzaju projektem, w którym miałam okazję wziąć udział. Mam zaszczyt uczestniczyć w nim nie tylko jako modelka, ale również fotograf i stanowi on dla mnie niezwykłe i pouczające doświadczenie, którego nigdy nie zapomnę. Do tej pory miałam styczność jedynie z ubraniami z sieciówek i jestem szczerze zachwycona jakością i oryginalnością stylizacji stworzonych przez Panią Jolę. Piękne kolory, niezwykłe łączenia materiałów i starannie dobrane detale sprawiają, że mogłabym patrzeć na każdy ze strojów w nieskończoność, a dalej nie odkryłabym wszystkich jego zalet. Sukienka, którą miałam okazję prezentować na sesji, była jednocześnie bardzo wygodna, jak i podkreślająca sylwetkę. Bardzo podobał mi się zamek u jej dołu, wspaniały, wyrazisty kolor i zestaw materiałów, z których była uszyta. Kurtka z kapturem była dobrana idealnie, również wygodna, ciekawa i oryginalna. W takim zestawie nie sposób zniknąć w tłumie :)”

Ewa

backstage (4)backstage (5)backstage (1)

backstage foto: Dominika Szymanek

Zerknij na moją drugą stronę - josz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.