Aktualności

Grażyna Adamiak i Ewa Niedźwiedź

Grażyna (52 lata) i Ewa (57 lat) w sesji street do projektu „Rozmowy przed lustrem”.

Razem-Adamiak-Niedźwiedź1

Zajrzyj do poprzedniego posta dotyczącego uczestniczek „Rozmów przed lustrem” przed sesjami:

m-(2)m-(1)

Adamiak Grażyna, 52 lata, przedsiębiorca

lubię: medycynę chińską, ziołolecznictwo chińskie i europejskie, diagnostykę i Nordic walking.


d-(1)d-(2)

Ewa Niedźwiedź, 57 lat, ekonomista – księgowa

lubię: teatr, operę, literaturę, dobrą muzykę oraz zabawę modą. Preferuje aktywny sposób spędzania czasu. Uprawiam kolarstwo rekreacyjne i żeglarstwo. Uwielbiam podróże te małe i duże.


Grażyna jest wysoką, postawną kobietą, która komfortowo czuje się w czerni. A że świetnie  w niej wygląda, zaprojektowałam jej spodnie i bluzkę, które są bazą do innych zestawień. Dyskretny ozdobny pasek z innej tkaniny z przodu łamie jej prostą konwencję.

Adamiak-Grażyna-003Adamiak-Grażyna-006
Spodnie natomiast z nisko wszytymi kieszeniami, uszyte z dobrego gatunkowo materiału, mogą być noszone w każdej sytuacji casual.

Adamiak-Grażyna-004

Kurtka w kolorze oliwki przebijającej  czernią, poprzez swój fason, doskonale wpisuje się w kobiecy styl i pokazuje indywidualne podejście do mody. Ozdoba przy zapięciu też ma swoje znaczenie. Jest subtelna i oryginalna.

Adamiak-Grażyna-001Adamiak-Grażyna-002Adamiak-Grażyna-007Adamiak-Grażyna-008Adamiak-Grażyna-009

Zarówno kurtkę jak też spodnie i bluzkę można wykorzystywać przez większą część roku. Dlatego są to ubrania bardzo praktyczne.

Adamiak-Grażyna-010Razem Adamiak-Niedźwiedź-001 (5)Razem Adamiak-Niedźwiedź-001 (1)Razem Adamiak-Niedźwiedź-001 (2)

Czerwień ma w sobie siłę i według psychologii barw najbardziej ze wszystkich kolorów oddziałuje na otoczenie. Dlatego sukienka, którą zaprojektowałam dla Ewy jest prosta.  Jedyny wyróżniający element to suwak, którym można regulować wysokość kokieteryjnego rozcięcia na nodze. I również przesadnie długie wąskie rękawy,dzięki temu nietypowe, choć mieszczą się w kanonie klasycznej formy.

Niedźwiedź-Ewa-001Niedźwiedź-Ewa-003Niedźwiedź-Ewa-002

Obszerny czarny płaszcz jest spektakularny i bardzo widoczny. Należy do tych, które się wkłada na popołudniowe specjalne okazje. Widoczna, kolorowa podszewka z jego designerskim charakterem.

Niedźwiedź-Ewa-005Niedźwiedź-Ewa-004Razem Adamiak-Niedźwiedź-001 (3)


Wrażenia z sesji

Adamiak-Grażyna-005

„Po pierwsze zapomniałam kurtki. Jola oczywiście uzgodniła ze mną, co mam wziąć, ale zamiast kurtki wzięłam 3 szminki. Nie mogłam się zdecydować.  Buty też: zamiast czarnych – bordowe. Ja się denerwowałam, a Jola ze stoickim spokojem wybrała mi inną kurtkę ze swojej kolekcji. Makijaż, fryzura i zmiana stroju trwały może 15 minut. Jola ma w sobie to niezwykłe uporządkowanie, które sprawia, że czas płynie zaplanowanym torem. I to udzieliło się nam wszystkim. Wszystkie poczułyśmy się bardzo komfortowo. Fajny strój, dystans do upływającego czasu i taka wewnętrzna cisza i spokój. Miejsce, które wybrała do zdjęć, było jak kolorowa tęcza. Czerwone berberysy, żółto białe wierzby, kolorowe klony – po prostu piękny Lublin taki, jaki kocham. Wszystkie byłyśmy naturalne. Bez sztucznych póz, wydętych ust czy wyniosłych spojrzeń. Nikt tego od nas nie oczekiwał, bo nie jesteśmy modelkami… jesteśmy autentyczne, bo autentyczne są stroje zaprojektowane przez Jolę. Niezwykle wygodne, wykonane z pięknych i naturalnych tkanin. Cudowne w dotyku i pięknie otulające. Po prostu kobiece i  idealne. Dziękuję za zaproszenie do tego bardzo fajnego projektu. Polecam wszystkim, nie tylko kobietom.”

Grażyna

Niedźwiedź-Ewa-006

„Udział w sesji zdjęciowej projektu „Rozmowy przed lustrem” pozwolił uwierzyć mi, że każda kobieta jest atrakcyjna i wyjątkowa bez względu na rozmiar czy typ urody. Kwestią jest odpowiedni dobór ubioru, kroju, koloru i stylu, który pozwoli wyeksponować atuty, a ukryć jakieś tam niedoskonałości, aby czuć się wyśmienicie we „własnej skórze”. Czyli mówiąc najprościej, uwierzyć, że „kopciuszek może stać się księżniczką”. Innym ważnym aspektem udziału był punkt widzenia psychologicznego, który dodał nie jednej z nas odwagi, wiary i pewności w siebie. Pozwolił pozbyć się nieśmiałości i otworzyć na możliwość metamorfozy i poczuć, jak fajnie jest zmieniać siebie i swój image. Ponadto nie sposób nie wspomnieć, jak bezcennym doświadczeniem jest przebywanie i wymiana doświadczeń w grupie mądrych, inteligentnych kobiet spełnionych w życiu rodzinnym i zawodowym. Rozmowy w damskim gronie są ewidentnie z jedną najprzyjemniejszych rozrywek, na jaką możemy sobie pozwolić bez względu na okoliczności. Zachęcam i polecam wszystkim Kobietom udział w takich przedsięwzięciach, życzymy sobie aby było ich więcej. BRAWO JOLU.”

Ewa

Zerknij na moją drugą stronę - josz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.