Lustro

Lustro część 02

lustro (2)

Usiądę i pomyślę o tym przez chwilę… Pola rozsiadła się wygodnie i wystawiła twarz do październikowego, wyjątkowo ciepłego słońca. Uśmiechnęła się sama do siebie… I czego ja się bałam? Rozmowy z projektantką czy mojego wyobrażenia o niej?… Jak to dobrze, że poszłam… Wciąż była w klimacie faktów i wiedzy, które zrobiły na niej wrażenie. Typ sylwetki… słyszałam, że istnieje taka klasyfikacja ale czy potrafiłam określić własny?… A przecież to podstawa, by zawsze dobrze wyglądać.

I jaki styl życia prowadzę?… Oczywiście, to też istotne, przy wyborze kolejnych ubrań.

Pola przypominała sobie rozmowę z Jolą, by jak najwięcej zapamiętać.
Przecież zawsze mogę o wszystko spytać… Nie panikuj! Karciła się w myślach. Nie myślałam, że w tak praktyczny sposób można podchodzić do ubrań… Rzeczywiście większość czasu spędzam w pracy więc moje ubrania powinny mieć zawodowy charakter. Kiedyś o tym myślałam ale pogubiłam się w tych wszystkich zasadach dress code.

Poradzimy sobie z tym. Przypomniała sobie zapewnienie Joli.

Co za ulga… Przecież będę miała coraz więcej sytuacji, w której wygląd ma duże znaczenie.Czy dobrze zrobiłam przyjmując ten awans?…O nie, klamka zapadła, nie mam zamiaru znów się nad tym zastanawiać. Cieszę się, że Jola też ma praktyczną naturę, łatwiej się dogadamy. Dobrze, że obie jesteśmy zwolenniczkami logicznej i przemyślanej garderoby.

Wszystkie ubrania powinny do siebie pasować jak puzzle… Powiedziała na koniec

Nie miałam wątpliwości jaką sukienkę zamówić… niesamowite… I te materiały do wyboru, naprawdę piękne. Cieszę się, że jednak zdecydowałam się na cienką wełnę w kolorze śliwki. I ten fason… …Już ją widzę!… klasyczna i łatwa do różnych zestawień. W końcu przyszła jesień… czas na zmiany. Z optymizmem pomyślała Pola,

Uśmiechnęła się na widok ptaków, które przysiadły na gałęzi i śpiewały jak szalone. I ten zapach liści… I moja nowa sukienka… Co za dzień….

C.D.N.

Polub fanpage JOSZ!

Pytania, konsultacje i zamówienie ubrań w pracowni w Lublinie, tel.: 501 018 095

Zerknij na moją drugą stronę - josz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.