O Joli

Jola Szala jest projektantką mody z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i realizuje indywidualne zamówienia dla klientów, których ubiór jest wyrazem ich stylu, osobowości i potrzeb. Niepowtarzalne materiały i dodatki, staranne wykończenie i nowoczesny design to znak rozpoznawczy jej ubrań.

Spotyka się z klientami w Warszawie i Lublinie po uprzednim umówieniu się telefonicznym lub mailowym.

„Nikogo nie zmieniam, nie narzucam wyglądu niezgodnego z osobowością danej     osoby, kładę nacisk na indywidualność i naturalność…”

Jak nas widzą, tak nas piszą – odnosi się do ubioru każdego z nas.   Ubiór zgodny z sylwetką, osobowością i potrzebami to priorytet pracy z indywidualnym klientem. Jola Szala jest również ekspertem w dziedzinie estetyki ubioru, doradza jak osiągnąć spójność wizerunku z osobowością. Pod opieką wizerunkową ma  klientki i klientów z różnych środowisk zawodowych. Doradza osobom publicznym, znanym i cenionym. Prowadzi warsztaty i spotkania w znaczących polskich firmach. Na swoim zawodowym koncie ma wiele pokazów mody, wystaw i projektów kostiumów do spektakli teatralnych. Systematycznie pisze o modzie i jej nurtach oraz potrzebie posiadania własnego stylu. Jest laureatką prestiżowych nagród związanych  z modą, m. in.:

Jako jedyna marka modowa w Polsce otrzymała nagrodę Polish Businesswomen Awards

Złoty Wieszak   nagroda przyznawana przez Telewizję Polską
Złota Pętelka     nagroda przyznawana przez Polską Akademię Mody
Moda Top          nagroda przyznawana przez Telewizję Polską

Jola Szala jest właścicielką i główną projektantką marki JOSZ by Jola Szala skierowanej do kobiet i mężczyzn aktywnych ceniących wygodę i elegancję.

” Nikogo nie zmieniam i nie narzucam wyglądu niezgodnego z osobowością. Przeciwnie… pokazuję możliwości, cechy wyróżniające tkwiące w każdej osobie i podkreślam je. Naturalność jest najważniejszym atutem, to coś co wyróżnia z tłumu, pozwala daną osobę zapamiętać. Każdy ma swoje indywidualne cechy i własny koloryt, coś co wyróżnia. I to jest siła, która może działać na korzyść każdego z nas.” – mówi o sobie projektantka. 

Dlatego Jola Szala w swojej codziennej pracy zachęca:

Pokaż się z najlepszej strony

Projektując ubrania logicznie zestawione daję pewność, że w szafie znajdą się wyłącznie pasujące do każdej sytuacji, sylwetki i miejsc, w których mają być noszone.

Pokazuję jak odnaleźć własny styl

Jak stworzyć garderobę zgodną z wymogami zawodowymi i prywatnymi ?

Co zrobić, by zachować indywidualny charakter i nie zgubić się w nadmiarze propozycji ?

W jaki sposób podkreślić atuty i ukryć mankamenty sylwetki ?

Jak powinny ubierać się osoby w większym rozmiarze ?

Jola Szala jest projektantką, która słucha i bierze pod uwagę podpowiedzi i sugestie swoich klientek i klientów.

Zapraszamy do przeczytania ciekawej rozmowy z projektantką, Jolą Szalą:
Sztuka jest w nas. Panel dyskusyjny: Jola Szala i Remigiusz Grzela

Rozmowa z Jolą Szalą

Rozmowa z Remigiuszem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.