O Joli

Jola Szala jest projektantką mody z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i realizuje indywidualne zamówienia dla klientów, których ubiór jest wyrazem ich stylu, osobowości i potrzeb. Niepowtarzalne materiały i dodatki, staranne wykończenie i nowoczesny design to znak rozpoznawczy jej ubrań.

Spotyka się z klientami w Warszawie i Lublinie po uprzednim umówieniu się telefonicznym lub mailowym.

„Nikogo nie zmieniam, nie narzucam wyglądu niezgodnego z osobowością danej     osoby, kładę nacisk na indywidualność i naturalność…”

Jak nas widzą, tak nas piszą – odnosi się do ubioru każdego z nas.   Ubiór zgodny z sylwetką, osobowością i potrzebami to priorytet pracy z indywidualnym klientem. Jola Szala jest również ekspertem w dziedzinie estetyki ubioru, doradza jak osiągnąć spójność wizerunku z osobowością. Pod opieką wizerunkową ma  klientki i klientów z różnych środowisk zawodowych. Doradza osobom publicznym, znanym i cenionym. Prowadzi warsztaty i spotkania w znaczących polskich firmach. Na swoim zawodowym koncie ma wiele pokazów mody, wystaw i projektów kostiumów do spektakli teatralnych. Systematycznie pisze o modzie i jej nurtach oraz potrzebie posiadania własnego stylu. Jest laureatką prestiżowych nagród związanych  z modą, m. in.:

Złoty Wieszak   nagroda przyznawana przez Telewizję Polską
Złota Pętelka     nagroda przyznawana przez Polską Akademię Mody
Moda Top          nagroda przyznawana przez Telewizję Polską

Jola Szala jest właścicielką i główną projektantką marki JOSZ by Jola Szala skierowanej do kobiet i mężczyzn aktywnych ceniących wygodę i elegancję.

” Nikogo nie zmieniam i nie narzucam wyglądu niezgodnego z osobowością. Przeciwnie… pokazuję możliwości, cechy wyróżniające tkwiące w każdej osobie i podkreślam je. Naturalność jest najważniejszym atutem, to coś co wyróżnia z tłumu, pozwala daną osobę zapamiętać. Każdy ma swoje indywidualne cechy i własny koloryt, coś co wyróżnia. I to jest siła, która może działać na korzyść każdego z nas.” – mówi o sobie projektantka. 

Dlatego Jola Szala w swojej codziennej pracy zachęca:

Pokaż się z najlepszej strony

Projektując ubrania logicznie zestawione daję pewność, że w szafie znajdą się wyłącznie pasujące do każdej sytuacji, sylwetki i miejsc, w których mają być noszone.

Pokazuję jak odnaleźć własny styl

Jak stworzyć garderobę zgodną z wymogami zawodowymi i prywatnymi ?

Co zrobić, by zachować indywidualny charakter i nie zgubić się w nadmiarze propozycji ?

W jaki sposób podkreślić atuty i ukryć mankamenty sylwetki ?

Jak powinny ubierać się osoby w większym rozmiarze ?

Jola Szala jest projektantką, która słucha i bierze pod uwagę podpowiedzi i sugestie swoich klientek i klientów.

Zapraszamy do przeczytania ciekawej rozmowy z projektantką, Jolą Szalą:
Sztuka jest w nas. Panel dyskusyjny: Jola Szala i Remigiusz Grzela

Rozmowa z Jolą Szalą

Rozmowa z Remigiuszem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.