Premium

Pokazy

 

Jola Szala ma swoim zawodowym koncie wiele pokazów, wystaw i spektakli, do których zaprojektowała kostiumy. Współpraca z reżyserami teatralnymi, zespołami muzycznymi, wokalistami, ośrodkami kultury i sztuki to również część jej dorobku.

Kolekcje m.in.
Paradoks – kobieca natura
Sekret – z drugiej strony lustra
Tytuł w sercu
Gwiezdny pył
Styl paryskiej ulicy
Siła detalu
Kolekcja inspirowana malarstwem A. Renoira
Kolekcja inspirowana japońskim malarstwem
Kolekcja inspirowana G. Sand
Kobieta Wschodu i Zachodu

Jola Szala zaprojektowała kostiumy do spektaklu na podstawie Pamiętników Anny Frank, a także kolekcję inspirowaną Orientem prezentowaną wraz z kobiercami wschodnimi w pałacu Pod Blachą – Zamek Królewski w Warszawie. Napisała książkę „Myśli skatalogowane”, w której opisuje ubiory special przez siebie zaprojektowane wraz ze zdjęciami. Hafty, aplikacje, guziki i klamry ręcznie robione, niezwykłe materiały i dodatki, to niektóre elementy stosowane przez projektantkę dla osób ceniących unikatowość i niebanalny styl.

Spełnij swoje marzenia i wyglądaj jak milion dolarów – to adekwatne hasło do ubrań na specjalne zamówienie

 

 

Ubrania Premium

 

Ubrania Premium to projekty realizowane dla klientek i klientów w pracowni projektantki. Zawsze w zgodzie z sylwetką, osobowością i  indywidualnymi  potrzebami.

Kobiece – podkreślające atuty sylwetki i ukrywające mankamenty.

Męskie – wygodne, nonszalanckie do codziennego noszenia.

Bez względu na wiek i rozmiar każda kobieta może wyglądać atrakcyjnie – nie jest to slogan reklamowy, a wynik wiedzy i doświadczenia zawodowego, który ma swoje potwierdzenie w praktyce.

 Pokaż się z najlepszej strony. Stwórz własny, niepowtarzalny styl oparty na indywidualności i naturalności – to zawodowe przesłania projektantki. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Niezwykłe materiały i dodatki, które są dostępne w pracowni Joli dają możliwość uszycia każdego ubrania, które jest w sferze marzeń i potrzeb. Natomiast ubrania gotowe, które można przymierzyć i kupić na miejscu pozwalają poczuć charakter, styl i design charakterystyczny dla Joli Szali. Nie robione, niezwykłe materiały i dodatki, to niektóre elementy stosowane przez projektantkę dla osób ceniących unikatowość i niebanalny styl. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.