Pytania – FAQ

  1. Czy ubrania szyte w pracowni JolaSzala są wyłącznie z Pani materiałów? –  TAK – bo odpowiadam i gwarantuję jakość, wiem jak się tkanina zachowuję, czy nie kurczy się w praniu czy przy prasowaniu, czy nie farbują, czy się nie defasonują podczas noszenia.
  2. Co jeśli ubranie się nie spodoba? –  Nie zdarzyło się bo szycie ubrania jest to proces z klientką, która po kolei wszystko widzi, odnosi do tego i ma wpływ na ubranie.
  3. Czy cena jest atrakcyjna? Czy nie przepłacę? – Każde ubranie podczas pierwszego spotkania ma ustaloną cenę po wybraniu tkaniny i fasonu ubrania. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Każda klientka ma możliwość wyboru materiału doskonałego jakościowo w różnych cenach.
  4. Co z tego będzie? (czy ubranie będzie ładne?) – Proces projektowania i szycia odbywa się z pełnym udziałem klientki. Dopasowanie walorów tkaniny takich jak miękkość, faktura, kolor jest podstawowym priorytetem przy wstępnym projekcie ubrania.  Upięcie materiału na sylwetce daje możliwość obejrzenia siebie w kolorze i przybliżonym fasonie przyszłego ubrania.
  5. Czy będę w tym dobrze wyglądała/jak mnie ocenią inni? – Poza wstępnym obejrzeniem tkanin i proponowanych fasonów odpowiednich dla Twojej sylwetki i osobowości masz możliwość poradzenia się bliskiej osoby, która  powie Ci z zewnątrz że doskonale wyglądasz w nowym ubraniu.
  6. Czy ktoś może mi doradzić? – Ubieram kobiety od wielu lat, znam ich potrzeby i oczekiwania. Prowadziłam wiele szkoleń dla różnych grup zawodowych w kwestiach mody i dobrego stylu.  Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z kobietami  aby Ci szczerze i profesjonalnie doradzić czy dobrze wyglądasz w ubraniu.
  7. Czy można coś kupić od razu? – Oczywiście, w mojej pracowni są ubrania gotowe również  w pojedynczych egzemplarzach i po małym dopasowaniu mogą być już Twoje (dotyczy dodatków i biżuterii).
  8. Ile czasu zajmuje pierwsze spotkanie, przymiarka i uszycie ubrania? – Jeśli się nie znamy to najdłuższe jest pierwsze spotkanie bo musimy chwilę porozmawiać o Twoich oczekiwaniach i ubraniu, którego potrzebujesz (ok. 30 min). Wybór tkaniny,  zdjęcie miary,  ustalenie fasonu  (40 min).  Drugie spotkanie czyli przymiarka jest niezbędne bo idealnie domierzając  wszystko do Twojej sylwetki sprawię że ubranie będzie piękne.  (ok 30 min) Uszycie ubrania w zależności od trudności fasonu trwa od 7 do 14 dni.
  9. Jak prać? – Każda klientka otrzymuje wraz z ubraniem szczegółowe informacje dotyczące sposobów prania.
  10. Czy dobrze jest uszyte? – Wykończenie ubrania jest moją wielką pasją i zwracam na nie szczególną uwagę bo uważam że to co pod spodem jest równie ważne jak to co na wierzchu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.