Regulamin sklepu Szala Fashion

Regulamin sklepu  Szala fashion Jolanta Szala

1. Godziny pracy
Firma Szala fashion czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00
W tych godzinach czynny jest telefon do projektantki : 501018095.
Na maile otrzymane do godziny 18.00 od poniedziałku do piątku staramy się odpowiadać tego samego dnia.
Na maile otrzymane po godzinie 18.00 od poniedziałku do czwartku staramy się odpowiedzieć następnego dnia.
Na maile otrzymane w dni świąteczne odpowiadamy w pierwszy następujący po nich dzień roboczy.

2. Realizacja zamówienia
Zamówienia złożone za pośrednictwem sklepu Szala Fashion realizujemy i wysyłamy od poniedziałku do piątku. Zamówienie z przedpłatą na konto bankowe jest realizowane w pierwszej kolejności w dniu zaksięgowania wpłaty za zamówiony towar. Nie realizujemy zamówień dopóki nie otrzymamy całości należności za towar oraz transport. Zamówienia będą realizowane w ciągu 48 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na konto. Paczki wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, w formie paczki ekonomicznej otrzymywane są przez klientów zazwyczaj w terminie do 3 dni roboczych, lecz zdarzają się rzadkie przypadki, iż paczka dociera w przeciągu 14 dni roboczych od dnia wysłania. Paczki wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, w formie przesyłki priorytetowej dostarczane są zazwyczaj następnego dnia, a najpóźniej do 3 dni roboczych od dnia wysłania. Zdarzają się rzadkie opóźnienia Poczty, w których paczki docierały do 7 dni roboczych, lecz zawsze dostarczane są przez Pocztę w pierwszej kolejności. Paczki wysłane Kurierem przekazywane są do firmy kurierskiej do godz. 15.00. Kurier ma obowiązek dostarczyć paczkę do 3 dni roboczych, lecz zazwyczaj trafiają do klienta drugiego dnia roboczego.

3. Koszty dostawy
Koszt dostawy zróżnicowany jest i zależy od wagi produktu wraz z kopertą lub innym opakowaniem. Przy podsumowaniu zamówienia podawany jest ostateczny koszt z wyszczególnieniem wagi całego zamówienia i kosztów wysyłki.

Odbiór osobisty
• możliwy wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu w siedzibie projektantki w Lublinie: 0zł

4. Dane do przelewu
Szala fashion Jolanta Szala
Adres:
ul. Orkana 17/46, 20-504 Lublin
info@jolaszala.com
Nr rachunku bankowego:

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za
pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay
www.dotpay.pl
nr sklepu: 64783
Bezpośredni link do płatności
https://ssl.dotpay.pl/?id=64783

5. Promocje i rabaty
• Promocje i rabaty prowadzone przez sklep Szala fashion nie łączą się ze sobą. Oznacza to, że składając jedno zamówienie kupujący ma możliwość skorzystania z jednej promocji i jednej stawki rabatowej.
• Produkty objęte rabatem promocyjnym nie sumują się z rabatami przyznanymi indywidualnie dla klienta.
• Produkty promocyjne nie wchodzą w sumę kwoty obliczanej do rabatu, nie udzielamy zniżek od cen tych produktów.

6. Reklamacje i zwroty
• Klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie Szala Fashion bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe wyłącznie, jeżeli towar nie był otwarty, używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Podstawą reklamacji towaru jest faktura VAT dołączona do zamówionego towaru.
• Towar zwracany należy odesłać po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym ze sprzedającym, wraz z fakturą VAT na adres firmy. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 10 dni roboczych od rozpatrzenia sprawy i podjęcia decyzji o zwrocie, przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt dostawy towaru ze sklepu do klienta nie podlega zwrotowi.
• Koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa klient. Koszt nie podlega zwrotowi.
• Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru na adres firmy.
• O przebiegu reklamacji oraz jej końcowym efekcie Klient zostanie poinformowany za pośrednictwem wiadomości email.
• Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.
• Zdjęcia i opisy produktu mają charakter informacyjny i nie mogą być podstawią do reklamacji. Jednocześnie informujemy że dokładamy wszelkich starań aby zdjęcia umieszczone na stronie zgadzały się z towarem.

7. Informacje dodatkowe
• Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od godzin oraz dni pracy sklepu.
• Do zamówienia zawsze należy doliczyć koszt przesyłki towaru, w wysokości zależnej od wybranej opcji wysyłki. Przy odbiorze osobistym klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki.
• Sprzedawca zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości. O zaistniałej sytuacji zamawiający zostanie poinformowany za pośrednictwem wiadomości email.
• Klient ma prawo zrezygnować w całości bądź częściowo ze złożonego zamówienia do czasu wysyłki paczki uprzednio informując nas o zaistniałej sytuacji telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości email.
• Towar zamówiony wysyłamy tylko na terenie Polski.
• Wszystkie ceny na Szala Fashion podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
• Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu Szala Fashion, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
• Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia w przypadku braku wpłaty w trzecim dniu roboczym po złożeniu zamówienia.
• Złożenie zamówienia w sklepie Szala Fashion oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego, ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o ochronie danych osobowych.
• Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu sklepu Szala Fashion.
• Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby firmy sprzedającej.
• Akceptacja niniejszego regulaminu oznacza jednocześnie zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych przez firmę Szala Fashion w Lublinie w związku z działalnością prowadzoną pod szyldem jolaszala.com. Państwa dane nie będą udostępniane osobom trzecim.
• Nazwy i loga umieszczone na stronach naszego sklepu zostały przedstawione wyłącznie w celu informacyjnym.
• Kupując w naszym sklepie, zamawiający udziela sprzedającemu pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w jego imieniu z Pocztą Polską, w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.