Aktualności

Dla indywidualistek i kobiet z charakterem – Torby od Jola Szala.

Większość kobiet kocha torby, widzi w nich przedmiot praktyczny, ale nie tylko… torba to również ważne uzupełnienie ubioru i nasza przyjaciółka, powiernica, w której chowamy to, co potrzebne, a także nasze skarby, talizmany i tajemnice.

e-005 e-004 d-007 d-004 d-003

W tej torbie jest miejsce na jedno i drugie.

Klucze, których ciągle szukamy, przyczepione są do skórzanej taśmy, osobne kieszonki mieszczą dwa telefony komórkowe, a zamknięta na suwak kieszonka, na to co każdej z nas potrzeba, np. na banknoty, których nie chcemy trzymać w portfelu. W środku, jest również przyczepiona do drugiej taśmy skórzanej kosmetyczka, uszyta z pięknej żakardowej tkaniny. f-020 f-019 f-018 f-017 f016 f-015 f-021 f-013

Torba zapięta jest na wewnętrzne magnesy, żeby zamykały a jednak dyskretnie. Cytat wytłoczony na skórze oraz imię i nazwisko projektantki to niezwykle efektowne i oryginale detale podkreślające nietypowy styl. No i piękna podszewka w środku. Właściwie nie wypada pisać, że to podszewka a szlachetny materiał, najczęściej tafta, żakard lub jedwab, które wykańczają całość.

b-005 b-002 b-004 a-009 a-008 a-006

Ozdobą są również broszki, które poza torbami sygnowanymi nazwiskiem – Jola Szala, znajdują się w kolekcji topowych, światowych marek. Pozostało do opisania jeszcze to, co najbardziej widać… design, nowoczesny, klasyczny a jednak z tym „czymś”, co wyróżnia te torby spośród innych. Wiemy, sprawdziliśmy to, że za nimi oglądają się też mężczyźni. To jest miłe i znaczące.

g-001 g-003 h-001 H-005 a-007 h-004 h-003 h-002

Długie, spektakularne frędzle nadają ciekawy look, są znakiem rozpoznawczym toreb Joli. Jakość skór jest gwarantowana, większość szyta jest z tych, z których szyje się dla Hermesa. Torba zaprojektowana przez – Jola Szala jest odpowiedzią na bylejakość, tandetę, która w dużej mierze wyparła jakość. Ona jest luksusowa w każdym calu. I takim kobietom jest dedykowana.

c-002 c-005

Adresowana jest również do tej części społeczeństwa, która zdaje sobie sprawę, że sztuczne skóry są zakałą i w żadnym razie nie można nazywać ich ekologicznymi skoro rozkładają się w ziemi aż setki lat.

A więc eleganckie, ceniące jakość i dobry styl – kobiety… te torby powinny znaleźć się w Waszej szafie.

Zerknij na moją drugą stronę - josz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.