Aktualności

Zakochani po same uszy.

Dostaję czasem wiadomości od Państwa, które świadczą o sympatii i aprobacie tego co robię i w jaki sposób to robię. Nie tylko jest to dla mnie miłe ale też ogromnie ważne, ponieważ wiem, że moja praca ma sens i jest właściwie odbierana.
Ostatnio napisała do mnie pani, że z przyjemnością ogląda zdjęcia z moich sesji, ponieważ poza ubraniami, które jej się podobają, lubi styl i atmosferę im towarzyszącą.
Kiedyś pan spytał w mailu skąd ja biorę do sesji takich ładnych ludzi.
Inny pan napisał, że pokazuję przy okazji piękne miejsca i wiele z nich dzięki moim zdjęciom odwiedził.
Pytania też są o Lublin, bo dla niektórych to odkrycie, że to takie piękne miasto i zobaczyli je z tej strony dopiero u mnie.
Cieszę się, że są osoby patrzące i widzące dokładnie to, co chcę pokazać.
Bo moim zdaniem marka to znacznie więcej niż tylko atrakcyjne ubrania, choć one oczywiście odgrywają wiodącą rolę.
Ogromnie ważne są osoby pokazujące moje ubrania i bardzo skrupulatnie je dobieram. Oprócz urody muszą mieć to coś, co w przypadku JOSZa oznacza inteligencję, która jeśli jest, widoczna jest na twarzy, w ich gestach, ruchu i postawie. Muszą mieć klasę i pewien styl, dla mnie zauważalny w jednej chwili.
 Rzadko się mylę co do tego, a widoczne jest to zarówno podczas zdjęć jak też w luźnych rozmowach w przerwie.
Nigdy nie realizuję swoich sesji w brzydkich, odrapanych miejscach, robię to konsekwentnie i świadomie. Wybieram otoczenie przyjazne, kojarzące się z pięknem. To ważne dla mnie i dla mojej marki.
Lubię, gdy ekipa pracująca przy sesji czuje się radośnie i sama czerpie przyjemność z tego co wokół, wtedy widać to na zdjęciach.
Właśnie tak było podczas tej sesji z alpakami. Wszyscy zakochaliśmy się w nich po same uszy. A tylu pozytywnych komentarzy, rozmów, maili nie było dotąd nigdy. Dlatego wiem, że ta droga jest dobra, będą ją rozwijać i uważać, by nigdy nie zboczyć. A-01-005 A-01-007 A-01-008A-01-011 A-01-012 A-01-014 A-01-015(1) A-01-016 A-01-018(1) A-01-019 A-01-022 A-01-023 A-01-024 A-01-025 A-01-027 A-01-028

Foto: Dominika Szymanek

Zerknij na moją drugą stronę - josz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.