Profesjonalne Kursy Sztuki Krawieckiej

I nowo otwarty rozdział w mojej działalności zawodowej! Profesjonalne Kursy Sztuki Krawieckiej to odpowiedź na potrzeby rynku oraz współpraca z klientkami i klientami, dla których rozsądne zakupy ubraniowe są świadomym wyborem i posiadają znaczenie w codziennym życiu.

Dlaczego?

Ponieważ nadmierna produkcja sieciówkowa wciąż przyczynia się do do potwornego zaśmiecania Ziemi, która już sobie z tym nie radzi. To nie jest Jej problem, to jest sprawa, ludzi, którzy rozumieją, że pomoc Ziemi leży w naszym wspólnym interesie. Każda i każdy z nas, może mieć w tym swój udział.

Od wielu lat ten temat jest mi bliski i szukam praktycznych sposobów, by wdrażać go w swojej projektancko-krawieckiej pracy.
U mnie odpadów materiałowych jest mało ponieważ wykorzystuję je do ubraniowych kreacji, które z chęcią kupują moje klientki. Aplikacje, kołnierze, paski, torby, broszki, naszyjniki, bransoletki to tylko część z tego, co można wyczarować z kawałków materiałów, które pozostają po skrojeniu ubrań. 

Zero Waste to istota moich działań…

I to chcę przekazać Wam podczas kursów krawieckich. Uczę umiejętności krawieckich i projektowania, by mieć spokojne sumienie, oszczędność finansową oraz możliwość zmiany ubrań, które się już opatrzyły, są niemodne lub z innego powodu nienoszone. Nowe ze Starego to świadoma idea ale też doskonała zabawa! Przy okazji zawsze wkomponowany jest dreszcz emocji – co z tego wyjdzie? Jak wyglądać będzie ubranie, któremu nadawane jest nowe życie? Ubranie, które wspólnie ze mną poddasz metamorfozie?

Nie poszukujesz więc już kolejnych ubrań, tylko zmieniasz te, które bezużytecznie wiszą w Twojej garderobie.

Czyż to nie świetna perspektywa? Masz wpływ na kolor, kształt, ozdoby ubrań, które mają szansę stać się niepowtarzalne, ponieważ  nikt, poza Tobą, nie będzie takich posiadał?

Nauczę Cię tych umiejętności, dzięki którym zaprojektujesz i uszyjesz własną, niepowtarzalną garderobę. Na pewno będzie Ci przyjemnie nosić własne dzieła i cieszyć się ich nowym życiem. Już nie będzie prześladowała Cię myśl, co zrobić z ubraniami, które przestałaś, przestałeś nosić.

Jeśli chcesz tego doświadczyć, zapraszam na warsztaty krawieckie, które wkrótce rozpoczynamy. Więcej o programie warsztatów, modułach i terminach dowiesz się w zakładce warsztaty.


Zapraszam do kontaktu, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji.